Katalog książek BIBLIOTEKI WYDZIAŁU NAUK HISTORYCZNYCH i SPOŁECZNYCH został dołączony do katalogu bibliotek UKSW w zintegrowanym systemie bibliotecznym Koha

Opublikowana przez: Anonymous (niezweryfikowany) 29/04/17

Katalog Biblioteki WNHiS zawiera informacje o zbiorach dotychczas opracowanych.

Wpożyczanie książek jest możliwe po aktywacji konta czytelnika:

1. Kliknij: Zaloguj się, a nastepnie jeżeli posiadasz konto CAS, kliknij tutaj, żeby się zalogować. Dane logowania są takie same jak do USOS UKSW.
  2. Zaakceptuj Regulaminy udostępniania zbiorów

Funkcje karty bibliotecznej pełni legitymacja studencka i doktorancka; pracownicy UKSW korzystają na podstawie kart dostępowych. W celu skutecznej komunikacji z Państwem prosimy o aktualizację swoich danych osobowych w systemie Koha, w tym szczególnie adresu e-mail.

Przetrzymywanie wypożyczonej pozycji skutkuje brakiem mozliwości realizacji nowego zamowienia. Opłata za przetrzymywanie jednej książki wynowi 50 gr za każdy dzień zwłoki. Dokonywanie opłat za przetrzymanie książki możliwe jest tylko poprzez przelew bankowy na rachunek uczelni Bank Zachodni WBK 80 1090 1014 0000 0001 2338 8216. W tytule wpłaty nalezy wpisać: nazwisko, imię i nr legitymacji studenckiej lub doktoranckiej oraz "Opłata za przetrzymanie książek".

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW >>>

Obecny adres katalogu książek (zakładka:KATALOGI) >>>